Nezávislý chovatelský klub

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Kniha návštěv

Pokud máte nějaké dotazy, nebojte se zeptat

Máte-li připomínky k obsahu stránek, napište

Soukromou korespondenci s jednotlivými členy NCHK vyřizujte prosím na jejich soukromé emailové adresy.

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5561":
Bošková
Prodám chovného kocoura CH FIFe http://zvirata.bazos.cz/inzerat/11864529/Prodam-chovneho-kocoura-ragdoll.php
Petra
Sháním kotě, ale tohle jsou děsné stránky, úplně k ničemusmiley
Vladimír Málek
Dobrý den, rádi bychom vám nabídli krmivo pro vaše kočičky. Vybrat si můžete z osvědčených značek Hill´s, Proformance nebo Gilpa. Najdete i další přípravky pro kočky, například šampónovací pěnu bez použití vody Purrsuations nyní s 20% slevou.

www.vmpprofil.cz
ledo.vice
Nechápu jak mezi sebou můžete snést takovou "chovatelku" jako je paní Toncarova z Nučic.Stala se z ní jen množitelka koťat za účelem vydělat peníze.Takoví členové jen poškozují jméno vašeho klubu.
Dagmar
Dobrý večer, chci se jen zeptat, zda budou letos výstavy, kde a kdy a kdy budou asi propozice. Moc děkuji!
Verča P.
Dobrý den, chci se zeptat, kde najdu archív článků. Dříve jsem si tady našla článek o delfinoterapii a teď ho nemůžu najít. Poradíte mi? Děkuji.
Honesty
Dobrý den, prosim o smazani z databaze chovatelu klubu Middle-Earth, již nejsem členem. Díky za další články o problematice genetiky.
Andrea
Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy asi budou propozice na podzimní výstavu. Děkuji a přeji pěkný den.
nchk
dobrý den,odpovídám na neposlušnou kočičku :-),která čůrá kde nemá.Po našich zkušenostech se to buď spraví,nebo to neskončí nikdy.My jsme museli kočičku dát pryč,protože jsme měli strach že by se nám pokazily i ostatní kočky.Jinak to dělá proto že žárlí.Zkuste chvíli být trpělivý a potom uvidíte.Držím Vám palce.
55Raffi@seznam.cz
potřebovala bych poradit.moje kočka je naučene chodit na kočičí toaletu,ale od te doby co jsme si pořídili i psa nam najednou začala čurat na papuče,a ruzne spadene dečky.mamka říka že pujde z domu,ale to ja nechci.nevím co s tym mam delat prosím odpoveste mi na muj mail díky predem1  
2  

 
Chovatelé, kočky, chovatelské stanice, chovatelské předpisy, Ragdoll, Sibiřská kočka, Kočka v nouzi, praktický chov koček, návštěvní služba, felinoterapie, hystorie ragdollů, genotypy ragdollů, výchova kotěte, výživa kočky, chov kočky, parazité, infekční onemocnění koček, dědičná onemocnění koček