Nezávislý chovatelský klub

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Okénko do světa - další kluby chovatelů ragdollů

Ragdoll Fanciers Worldwide

 

Ragdoll Fanciers Worldwide je klubem chovatelů ragdollů sdruženým pod TICA.

RFW slouží ku pomoci členům- chovatelům při poskytování informací o vedení chovu, plemenitbě, hodnocení koček, vystavování ragdollů, odchovu a výchově koťat, systému očkování, časných kastracích  a sterilizacích a mnoha dalších.

 

Značné úsilí je zaměřeno na zdraví a welfare (pohodu, chov v odpovídajících podmínkách) koček všude, ať již jsou s průkazem původu či nikoliv. Láska ke kočkám obecně a ragdollům specielně ,je hnací silou,  která se táhne činností klubu jako nit.

Klub doufá v prosazení a podporu záchrany kočičích skupin kdekoli na světě pomocí sponzorských  darů nebo prostředků, které jsou poskytovány organizacím zabývajícím se  ochranou těchto populací. 

Na jeho internetových stránkách se můžeme dočíst:

 

„Chceme být klubem pro členy, starajícím se o členy. Vítáme členy ze všech oblastí „ragdollího života“ včetně těch, kteří jsou již členy jiných organizací.“

Žádné komentáře
 
Chovatelé, kočky, chovatelské stanice, chovatelské předpisy, Ragdoll, Sibiřská kočka, Kočka v nouzi, praktický chov koček, návštěvní služba, felinoterapie, hystorie ragdollů, genotypy ragdollů, výchova kotěte, výživa kočky, chov kočky, parazité, infekční onemocnění koček, dědičná onemocnění koček